23 сесія

Порядок денний двадцять третьої сесії селищної ради від 23 травня 2017 року

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету об’єднаної територіальної громади за I квартал 2017 року.

2. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Шишацької  селищної ради на 2016-2018 роки».

3. Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2017 рік «Турбота».

4. Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об'єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки.

5. Про внесення змін до Програми «Питна вода Шишацької об`єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 – 2020 роки.

7. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту по Шишацькій селищній раді на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до селищного бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

9. Про встановлення розміру відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку.

10. Про визнання рішення сесії Шишацької селищної ради таким, що втратило чинність.

11. Про надання дозволу на влаштування гр. Міщенко Ольги Михайлівни  у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради на умовах стовідсоткового відшкодування вартості її утримання.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чопові Миколі Сергійовичу.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чернихові Петрові Петровичу.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фурсі Григорію Олексійовичу.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ярош Олександрі Іванівні.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вертелецькому Олексію Лукичу.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Давиденко Ользі Василівні.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок гр. Янухті Наталії Олексіївні.

21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Закладному Олегу Івановичу.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Власовій Тамілі Олександрівні.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лизенкові Якову Михайловичу.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Міненкові Володимиру Григоровичу.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маркові Миколі Миколайовичу.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зінченкові Олександру Петровичу.