Комунальні підприємства

Дуже раді Вас вітати на сторінці Комунального підприємства «Техкомунбуд».

Основним завданням комунального підприємства «Техкомунбуд» забезпечити благоустрій територіальної громади Шишацької селищної ради. Для того щоб ви могли бачити чисті та красиві вулиці, працівники комунального господарства докладають багато зусиль. Але без Вашої допомоги шановні жителі громади, нам буде досить важко. Тому ми пропонуємо об’єднати зусилля та йти до мети: чистоти нашої громади.

Адреса:

Комунальне підприємство «Техкомунбуд» знаходиться за адресою смт. Шишаки вул.Короленка 7 тел.(05352) 9-10-49 ел. адреса: tehkomunbud@ukr.net

Діяльність:

Комунальне підприємство «Техкомунбуд» діє на підставі Статуту затвердженого рішенням п’ятої сесії першого скликання Шишацької селищної ради 25.12.2016 року. Підприємство займається благоустроєм та озелененням площ та майданчиків територіальної громади Шишацької селищної ради, збором та вивезенням сміття, також на балансі підприємства знаходяться 8 шкільних автобусів завдання яких - забезпечити підвіз вихованців та учнів дошкільних  та шкільних навчальних закладів.

Штат підприємства:

Директор - Корсун Петро Іванович

Головний бухгалтер - Молька Наталія Миколаївна

Начальник дільниці по благоустрою - Шеремет Євген Борисович

Юрист - Василенко Анна Павлівна

Також у штаті працюють  бухгалтер, майстер РБД, головний економіст, 20 робітників по благоустрою( з них 11 працівників по старостатам територіальної громади Шишацької селищної ради, 8 водіїв шкільних автобусів, 3 трактористи, водій сміттєвоза, 3 охоронники, 5 водіїв легкових автомобілів.

Відділ благоустрою підприємства надає послуги:

• косіння трави мотокосами;
  • підрізання гілок дерев;
  • спилювання дерев бензопилами.

Транспортний відділ підприємства надає послуги:

• вивезення сміття спецмашиною, трактором Т-40, МТЗ-80;
  • копання траншей, котлованів;
  • послуги юридичним та фізичним особам в перевезенні вантажів;
  • послуги скошування сіна трактором мтз-80

Докладніше звертатись до начальника дільниці - Шеремета Євгена Борисовича за тел. 0954371145.