Місцева пожежна охорона

РАДІ ВАС ВІТАТИ НА СТОРІНЦІ

МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ В ШИШАЦЬКОМУ РАЙОНІ (МПО)

Створена  комунальна організація (установа) «Місцева пожежна охорона в Шишацькому районі» 31 березня 2003 року. Місцева пожежна охорона здійснює свою діяльність відповідно до Положення про Місцеву пожежну охорону в Шишацькому районі, затвердженого рішенням 17 сесії першого скликання Шишацької селищної ради  від 29.11.2016 р.

Місцеву пожежну охорону очолює Ярош Володимир Володимирович. Чисельність працівників згідно штатного розпису МПО становить 11 осіб.

Місце знаходження: Місцева пожежна  охорона знаходиться в будівлі за адресою смт.Шишаки, вул. Кирила  Осьмака, 19. тел: (05352) 91-5-55      електронна адреса: Shishaki112@ukr.net

Працівники Місцевої пожежної охорони щодоби  заступають на цілодобове чергування  спільно з 3 Державним пожежно-рятувальним постом (смт.Шишаки) та  обслуговують територію всього Шишацького району.

Місцева пожежна охорона бере участь у гасінні пожеж, ліквідації наслідків аварій, стихійного лиха, проведенні рятувальних робіт; проводить протипожежну пропаганду серед населення з метою запобігання пожежам та наслідкам від них.

Основними завданнями Місцевої пожежної охорони є:

- забезпечення постійної готовності сил і засобів МПО до ліквідації надзвичайних ситуацій;

- запобігання виникненню пожеж та нещасним випадкам під час пожеж;

- гасіння пожеж, рятування людей, надання допомоги у разі ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій;

- надання з використанням спеціальних аварійно-рятувальних засобів допомоги громадянам (населенню) у разі виникнення подій у побуті, які загрожують їхньому життю і здоров'ю або можуть завдати матеріальної шкоди;

- організація відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

З питань організації несення служби, гасіння пожеж, експлуатації пожежної техніки та пожежно-технічного обладнання МПО керується нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність державних пожежно-рятувальних підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

З повагою начальник Місцевої пожежної охорони В.В.Ярош