Тиждень фізики, астрономії, математики

Дата: 20.04.2017 08:38

Проведення предметних тижнів у Пришибській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вже стало традиційним.

З 10 квітня по 14 квітня проходив тиждень фізики, астрономії, математики. Учні готувались до участі у ньому: готували малюнки «Фізичні явища очима художника», кросворди і цікаві задачі, реферати, виступи, змагались класами і індивідуально. На протязі тижня були переглянуті виставки книг і різних предметів побуту під назвою: «Радимо прочитати», «Фізика і дитяча іграшка», «Фізика в нашому домі». Учні знайомились з життям і творчістю видатних учених К.Е.Ціолковського, М.В.Остроградського, Ю.В.Кондратюка, М.Г.Кравчука, Р.Декарта, А.Нобеля та багатьох інших.

Особливо цікаво пройшов День космонавтики (став святкуватись з 12 квітня 1962 року). Учні знайомилися з історією освоєння космічного простору, з першими живими організмами в космічному просторі: собаками Лайкою, Білкою і Стрілкою. А також із життям першого космонавта Ю.О.Гагаріна, його дослідженням у космосі і біографіями інших підкорювачів космосу.

Учні отримали знання з астрономії, знайомилися з найбільшими обсерваторіями світу, з методами дослідження космічних об’єктів, з принципом роботи космічного телескопа «Габбл», «SOHO», «Кеплер» і «COROT».

Найактивнішими учасниками тижня були учні 5-7 класів.

Разом з учнями проведення тижня готували вчителі математики і фізики: Шуба Н.М. і Демидко Г.В.