Майбутнє лісу у твоїх руках

Дата: 28.03.2017 08:47

22 березня 2017 року вихованці шкільного лісництва «Паросток» разом із майстром лісу  ДП Миргородського лісгоспу Шишацького лісництва Лисоконем Андрієм взяли участь в акції «Ліси для нащадків».

Фото без опису

Участь школярів у акції «Ліси для нащадків» - це запорука того, що вони й надалі бережливо ставитимуться до природи самі й не дадуть іншим занедбати вирощене власними руками зелене багатство. Подібна акція є дуже важливою, адже вона формує свідомість молоді. Діти, які власноруч посадили дерево, ніколи не завдадуть йому шкоди. Адже ліс забезпечує атмосферу киснем, дає населенню цінну деревину, захищає господарські угіддя від вітру,  до того ж це і прекрасна зона відпочинку.

Діти безмежно щасливі, що мали можливість долучитися до акції, бо зробили не лише власний внесок в історію озеленення рідного селища, а й отримали велике задоволення. Турбота про довкілля є одним із завдань дитячого колективу. Маленькі дерева, посаджені сьогодні, через десятки років стануть величним лісом, що слугуватиме нашим нащадкам.