Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Тренінг «Особистий бюджет, фінанси та накопичення»

   10 січня 2018 року за ініціативи директора Територіального центру Шишацької селищної ради Світлани Васильченко для слухачів «Університету ІІІ віку» Шишацької ветеранської організації відділення денного перебування відбувся практичний тренінг «Особистий бюджет, фінанси та накопичення».

   Тренінг-семінар проводила фахівець благодійної організації «Світло Надії» з міста Полтава Тетяна Ісаєва.

   Метою тренінгу була передача учасникам семінару системи практичних економічних знань і навичок в області управління особистими фінансами, здатність приймати обґрунтовані рішення і здійснювати ефективні дії у фінансових сферах, для реалізації життєвих цілей та планів на поточний момент і майбутні періоди, адже люди, що володіють фінансовими знаннями, вміють розпоряджатися грошима, впевнені в завтрашньому дні, завжди досягають життєвих цілей і фінансової незалежності.

   Дарма, що на тренінгу були присутні люди поважного віку, які мають життєвий досвід і здавалось би багато знають про фінансові можливості, але їм було дуже цікаво дізнатися дещо нове. Вони ознайомилися як планувати особистий бюджет, як заощаджувати та накопичувати гроші, чи необхідні кредити і як їх обирати, про різновиди банківських карток і різні варіанти платіжних систем, а також про особливості пенсійної реформи в Україні.

   На даному етапі – це перший тренінг із серії тренінгів, що будуть проходити для різних категорій вразливих верств населення і не тільки для ветеранів селища Шишаки, а і в інших старостатах Шишацької громади, так як учасники запрошували лектора семінару приїжджати до них ще не один раз.« повернутися до списку новин