Засідання «круглого столу» на тему: «Соціальна та психологічна адаптація ветеранів і учасників антитерористичної операції»

Дата: 22.02.2018 09:05

З нагоди вшанування річниці пам’яті Героїв Небесної сотні 20 лютого 2018 року у Територіальному центрі Шишацької селищної ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Соціальна та психологічна адаптація ветеранів і учасників антитерористичної операції», в якому взяли участь

Васильченко Світлана Анатоліївна – директор Територіального центру;

Шона Світлана Миколаївна завідувач відділення денного перебування;

Бибик Юрій Іванович – завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

Борова Вікторія Валеріївна – психолог без категорії;

Папудько Дмитро Васильович - військовий комісар Шишацького районного військового комісаріату;

Волошин Олександр Іванович - голова громадської організації ветеранів АТО Шишацького району;

Темносагатий Олександр Володимирович – заступник голови громадської організації ветеранів АТО Шишацького району;

Редька Василь Іванович - голова благодійного фонду «Спротив».

На засіданні «круглого столу» були обговорені актуальні питання щодо допомоги ветеранам та учасникам АТО в соціальній та психологічній адаптації у територіальному центрі.

Директор територіального центру Світлана Васильченко розповіла про реальні можливості отримання соціальних послуг для даної категорії громадян. Також про надання послуг, які надаються відділеннями територіального центру.

Психолог Вікторія Борова розповіла про проблеми психологічної адаптації воїнів та важливості їх вирішення.

Засідання «круглого столу» пройшло у жвавій дискусії питання-відповідь. Для запрошених на засідання відбулася ознайомлювальна екскурсія по відділеннях з метою кращого розуміння про те, які соціальні послуги надає територіальний центр.

По завершенню зустрічі підвели підсумки проведеної роботи, підписали угоди про співпрацю між територіальним центром та військовим комісаріатом, громадською організацією АТО Шишацького району, благодійним фондом «Спротив», було також роздано буклети для більшого інформування учасників АТО про отримання соціальних послуг.