Легкоатлетична «Дружба»

Дата: 08.05.2017 09:09

4 травня 2017 року відбулися районні змагання з легкоатлетичного чотириборства «Дружба», в яких взяли участь 7 команд (60 учнів) із Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського, Великобузівської, Воскобійницької, Михайликівської, Сагайдацької та Яреськівської загальноосвітніх шкіл і Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей. Призерами змагань стали Воскобійницька загальноосвітня школа – І місце, Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського – ІІ місце, Яреськівська загальноосвітня школа ім. Ф.П. Борідька – ІІІ місце. Призерами змагань змагань стали учні Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І.Вернадського Жарких Ганна – І місце, Шаповалов Кирило – І місце.