Меморандум про співпрацю

З метою налагодження співпраці та активізації надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) на рівні територіальних громад Першим Полтавським місцевим центром з надання БВПД, 27.09.2016 року було підписано Меморандум про співпрацю з Територіальним центром Шишацької селищної ради .

В ході зустрічі з директором тер. центру Васильченко Світланою Анатоліївною директор  Першого Полтавського місцевого  центру  Рибас Ігор Володимирович розповів про напрями діяльності центру, зокрема, що стосуються завдань і обов'язків, які покладаються на центр з надання БВПД, у чому полягає суть надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Сторонами визначено напрями співпраці, зокрема, інформування громадян про їх права і свободи, порядок їх реалізації.