Подвійне свято в Пришибському старостаті

У суботу в літній погожий день 27 серпня в Пришибі святкували Свято села. Програма була розширеною, повною приємних сюрпризів. Так після урочистостей та виступу місцевих аматорів, відбулася довгоочікувана приємна подія для мешканців Пришибського старостату – урочисте відкриття після реконструкції та капітального ремонту оновленого приміщення ФАПу , яке приведене до європейських вимог і стандартів для можливості в подальшому  отримання від закордонних інвесторів сучасного медичного обладнання. Наша громада отримала цей чудовий подарунок від ТОВ АФ «ім.Довженка» - за кошти якої в рамках соціального партнерства було приведено приміщення Пришибського ФАПу до європейських вимог і стандартів, а саме : проведено сучасний капітальний ремонт будівлі Пришибського ФАПу з утепленням, заміною вікон, покрівлі, побудовою ганку, облаштуванням зручним пандусом, тротуарною плиткою,  сучасним оздобленням як ззовні так і всередині приміщення, облаштуванням сантехніки всередині приміщення, проведення води і каналізації та ін. Будівля ФАПу прикрашає село і тепер мешканці нашого старостату отримуватимуть медичну допомогу, а працівники ФАПу працюватимуть в комфортних умовах.

Місію з перерізання стрічки виконали: ген.директор ТОВ АФ «ім.Довженка» Скочко Віктор Миколайович та селищний голова Тутка Олександр Іванович в присутності старости Шабельник Людмили Олександрівни, завідуючої Пришибського ФАПу  Скляр Ольги Михайлівни та населення громади.

Жителі з захопленням і щасливими посмішками  раділи цій події , оплесками супроводжували мить відкриття. Це початок позитивних результатів децентралізації і ми віримо, що таких приємних моментів з часом буде все більше і більше.

На цьому подарунки не завершилися, адже всіх чекав ще один сюрприз –подарунок від генерального директора ТОВ АФ «ім.Довженка» Скочка Віктора Миколайовича –концерт у виконанні неперевершеного квартету «ГЕТЬМАН». Свято вдалося на славу.

Староста Пришибського старостату Людмила Шабельник