Обмін досвідом щодо діяльності тер. центрів у умовах децентралізації

В рамках співпраці з  Великобагачанським територіальним центром  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 21 жовтня 2016 року працівники Територіального центру Шишацької селищної ради побували з робочим   візитом в смт Велика Багачка. Мета поїздки - обмін досвідом, налагодження співпраці.

Зустріч колег пройшла у формі засідання «круглого столу» на тему: «Обмін досвідом щодо діяльності тер. центрів у умовах децентралізації»

Засідання «круглого столу» пройшло у формі жвавої дискусії, учасники обмінювалися досвідом роботи, ділилися досягненнями, обговорювали питання які їх хвилюють. Під час засідання також прозвучало чимало думок і пропозицій націлених на досягнення хорошого результату в подальшій роботі щодо надання якісних соціальних послуг відповідно до державних стандартів в умовах децентралізації .