Проведення масштабних військових навчань

Дата: 12.09.2017 09:49

07.09.2017 року у приміщенні Матяшівської сільської ради відбулось спільне засідання представників силових структур та місцевого самоврядування трьох районів: Миргородського, Шишацького та Великобагачанського.
   Дане засідання голів РДА та керівників місцевих поліцій було пов’язане із прибуттям на територію Матяшівської сільської ради Великобагачанського району десантно-штурмової бригади ЗСУ для проведення масштабних військових навчань, про що доповів керівник даної бригади.
   Мета зібрання засідання – донесення до населення про законність проведення навчань та недопущення паніки серед населення. Під час наради також були присутні ЗМІ.
   Сільський голова с. Матяшівка Іван Смага, голова Великобагачанської РДА Командар Байрамов та керівник місцевої поліції Олександр Свердан запевнили громадян району про забезпечення співпраці між ЗСУ та місцевими гілками влади та недопущенні порушень порядку, та безпеки громадян.