Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Літня школа з проектного менеджменту

15-19 серпня 2016 року в Одеській області Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (Пульс)» проводить тижневу Літню школу з проектного менеджменту для об’єднаних територіальних громад. До участі у заході на конкурсній основі було відібрано 30 представників з поміж 150 об’єднаних територіальних громад.

До числа учасників школи увійшов і представник Шишацької об’єднаної територіальної громади – головний спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Михайлова Юлія.

Головна мета заходу – сформувати у представників громад навички підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток громади, а також навчити їх управляти впровадженням проекту.

Тижнева програма Школи передбачає вивчення всього проектного циклу. Навчання проводяться командою досвідчених тренерів, що мають досвіт підготовки та втілення проектів.

Заходи такого рівня мають важливе значення в становленні ще зовсім молодих громад. Зараз з’явилась унікальна можливість для громад залучати допомогу міжнародних донорів, але досвіду для такої діяльності об’єднані громади зачасту не мають.« повернутися до списку новин