Учні Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів підтверджують спортивний профіль свого освітнього закладу

Дата: 30.01.2018 09:51

Передостанній тиждень січня для воскобійницьких спортсменів був дуже насиченим та плідним.

Із  23 по 25 січня проводилися обласні змагання з баскетболу серед дівчат у залік обласної Спартакіади школярі. Шишацький район представляла команда Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (капітан команди – Лагода  Валентина, тренер – М.М. Батьковський).  Дівчата  виявили справжній бійцівський характер, високу підготовку та майстерність, адже їхніми суперницями  були команди Полтави, Лубен, Пирятина, Миргорода, Кобеляк, тобто команди великих шкіл, в яких і умови тренування кращі, і  кількість учнів, що відвідують спортивні секції, більша. Але, незважаючи ні на що,  воскобійницькі дівчата показали високий результат  –  ІІІ місце.

Фото без опису

24 січня  в Полтаві відбувся обласний  фінал змагань із тенісу серед школярів.  Честь Шишацького району  захищали  учні  Воскобійницької школи – Діана Карпець, Владислава Алексик, Максим Мацьків та Євген Вертелецький.  Дівчата показали найвищий результат і вибороли І місце в одиничних та парних змаганнях.

Фото без опису

Самі дівчата-тенісистки відмічають, що досягли таких високих результатів завдяки тренеру Батьковському М.М. та навчанню у Воскобійницькій школі, адже живуть дівчата у селі Новоселівка Зіньківського району, де залишилася лише початкова школа.

26 січня у Гоголівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені М.В. Гоголя відбувся фінал І етапу Всеукраїнських змагань із футзалу серед хлопців 2006 р. н.  Команда Воскобійницької школи  (капітан – Андрій Самойленко, тренер – О.М. Батьковська) зайняла ІІ місце, поступившись у фіналі команді Шишацької гімназії.

А у понеділок, 29 січня, на загальношкільній лінійці, всі  спортсмени школи отримали подяки від адміністрації школи.