Невеличкий фотопозитив

Ці фото, як кажуть, з одного ракурса, зроблені у різні роки. Перше фото - злиденна клумба в центрі Шишаків рік тому. Друге фото  - теперішній час.  Все літо оновлена клумба милувала зір різнобарвними квітами, а нині, під час ремонту дорожнього покриття, на ній замінили бордюри.  Аристократичні троянди  (дбайливо утеплені на зиму) гордовито возвеличуються над провінційним буттям селища, ніби заявляючи: "Ми ще покажем Новим Санжарам!". А чи дійсно "покажем!" трояндовій столиці Полтавщини, залежить не тільки від працівників "Техкомунбуду" і фінансових можливостей громади. Це ще залежить і від нас з вами. "Техкомунбудівці", навіть якщо працюватимуть 24 години на добу, усе не приберуть, не заквітчають, не благоустроять... Пройдіться центром селища, біля численних магазинів і магазинчиків, банківських установ, аптечних закладів, організацій... Ніхто не створює красу навколо себе, ніхто не пропагує любов до рідного селища! Усі тільки продають, купляють, заробляють і транжирять... Себто - живуть одним днем. Одним буденно-сірим, безлико-застарілим днем.

Алла ДЕРІЙ.