Небезпеці можна запобігти!

Дата: 28.02.2018 10:08

27 лютого 2018 року до малечі дошкільного навчального закладу «Ясочка» завітав провідний фахівець Шишацького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області старший лейтенант служби цивільного захисту Каленіченко Юрій Вікторович. Дошкільнята та працівники «Ясочки» з цікавістю слухали розповідь про правила пожежної безпеки, причини виникнення пожежі, про важливість вогнегасника та правила користування ним під час пожежі.

Фото без опису

Старший лейтенант нагадав малятам про правила поведінки на льоду та яку небезпеку може приховувати тонкий лід, наголосив дошкільнятам про небезпечні випадки, які трапляються у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та обов’язково телефонувати за номером «101» або «102».

Фото без опису

Пам’ятаймо! Дотримуючись правил безпеки, ми зможемо вберегти не тільки своє життя, а й життя наших дітей.