Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Гарна осінь у Великому Перевозі

    А чому гарна?  Ну просто тому, що в нашому краю не може бути поганої осені! І весни, і літа, і зими... А ще вона побалувала великоперевізьку малечу новим ігровим майданчиком. Його встановили, незважаючи на те, що вже, так би мовити, не сезон. Але ж дітворі не терпиться... Та й дорослим втіха бачити своїх чад задоволеними. Облагороджувати майданчик, як розповідає староста Галина Кононенко, будуть навесні. Поставлять огорожу, зроблять пісочницю, а ще планують десь окремо встановити спортивний комплекс (щоб дорослі дітки не ламали дитячі гойдалки і спускалки).

    Разом із великоперевізьким селищна рада закупила майданчик і у Товсте. А на останній сесії запланували кошти на придбання ще двох — в інші села об’єднаної громади.

    Радісно, коли майданчики дарують — просто так... Але набагато приємніше, коли ми самі — хочемо і можемо — це собі дозволити. Добре, що керівництво і депутати громади вважають таку маленьку буденну радість не менш важливою, ніж  грандіозні проекти і капремонти. Бо наші голови постійно забиті мегаглобальними проблемами... А життя, по суті, складається з дрібниць.

Алла Дерій« повернутися до списку новин