ДАРІЯ ЛУЦЕНКО – ЛАУРЕАТ III СТУПЕНЮ (III вікова категорія) конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

Дата: 30.01.2018 10:18

27 січня 2018 року у Полтавському міському будинку культури відбувся підсумковий концерт Полтавського обласного етапу конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».

Талановиті, працьовиті та яскраві - так можна охарактеризувати діток, які пройшли відбір на масштабний пісенний конкурс "Яскраві діти України". Учасники з різних куточків Полтавщини змагалися за право представити Полтавський край на національному етапі у м. Києві 16 березня.

Свої вокальні дані показували 32 учасники трьох вікових категорій: 6-9, 10-12 та 13-15 років. Учасники демонстрували свій талант в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.

Конкурсантів оцінювало висококваліфіковане жюрі у такому складі: автор проекту, народний депутат Ярослав Москаленко, Народний артист, співак та композитор Тарас Петриненко, Народний артист України і поет Юрій Рибчинский, Герой України, Народна артистка України Ніна Матвієнко, музичний продюсер та композитор Руслан Квинта та українська співачка Vera Kekelia.

Слід відмітити, що всеукраїнський конкурс «Яскраві діти України» проводять вперше.

На конкурсі Шишацький край представляла Дарія Луценко (керівник Пасічниченко Наталія Анатоліївна), учениця 7 класу, класу фортепіано дитячої музичної школи. На конкурсі, з піснею «Let it snow» Даша посіла III місце в III віковій категорії.

Тож вітаємо тебе, Даша! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій. Пишаємося, що Шишаччина вкотре підтверджує свою  неперевершену майстерність бути лідерами!

Головний спеціаліст відділу культури і туризму

селищної ради Лілія Островерха