Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

У нас на Івана, у нас на Купала

    7 липня на березі Псла відбулося театралізоване дійство «У нас на Івана, у нас на Купала». Зі святом привітав заступник голови  Шишацької селищної ради Олег  Білик. 

Солоха з Ковалем зустрічали гостей дійства і пригощали духмяним короваєм. Були представлені роботи народних умільців та поробки вихованців будинку творчості Шишацької об'єднаної територіальної громади. Організатори виставки – працівники краєзнавчого музею та публічної бібліотеки Шишацької об'єднаної територіальної громади.

 

 

 

 

  В театральному дійстві взяли участь працівники селищного будинку культури, учасники художньої самодіяльності сіл Гоголеве,  Яреськи, народний ансамбль «Дівчата», учасники танцювального ансамблю «Ритм». Дівчата пускали віночки  на воду. Палало  купальське вогнище. Діти веселилися на каруселях,  а  молодь - на дискотеці.

 

 

   Відвідувачі купальського дійства вдячні голові об’єднаної територіальної громади Олександру Тутці,  начальнику відділу культури і туризму Шишацької селищної ради Любові Титаренко за організацію чудового свята.

 

Любов Титаренко, начальник відділу

культури і туризму селищної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин