Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

СВЯТО ДИТИНСТВА

В будинку культури Шишацької селищної ради пройшло

СВЯТО ДИТИНСТВА

 

01 червня світ відзначає День захисту дітей. Не оминули увагою це свято і в Шишацькій об’єднаній територіальній громаді. Спільно з Шишацькою районною державною адміністрацією було організовано святкове дійство, на яке завітало понад 300 дітей з усіх куточків району.

В рамках святкових заходів було проведено конкурс малюнку на асфальті, театралізоване дійство та ігрові конкурси, що задовольнили інтерес всіх вікових категорій дітей. Конкурси до душі знайшлись як для малюків, так і для підлітків. Навіть прохолодна погода не змогла зіпсувати настрою всім присутнім.

По завершенню свята найактивніші учасники були нагороджені цінними призами, також всі діти отримали солодкі подарунки. Поряд з втомленими, але щасливими дітьми не втримала навіть погода, та побалувала всіх присутніх ясним небом.

Діти із старостатів громади, що не змогли відвідати святкування, не залишаться без уваги. З 03 по 09 червня для них буде проведено виїзне святкування на базі літніх пришкільних таборів.

Для нас, дорослих, головним завданням має бути створення найкращих умов для підростаючого покоління, адже від них залежить майбутнє нашої країни в цілому та громади зокрема. Позитивні емоції малеча має отримувати щодня, а не лише на свята.

 « повернутися до списку новин