Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

95-річний ювілей Корольова Олена Петрівна

       15 травня 2016 року, в прекрасний травневий день, відзначила свій поважний 95-річний ювілей Корольова Олена Петрівна інвалід І групи  Великої Вітчизняної війни,  яка проживає в  с.Сагайдак. Привітати  ювілярку з визначною подією завітали начальник відділу соціального забезпечення Шишацької селищної ради Наталія Завалідер, директор Територіального центру селищної ради Світлана Васильченко, голова ветеранської організації району Любов Канівець, завідувач відділення соціально побутової адаптації Вікторія Борова, в.о. старости Сагайдацького старостату Лідія Карпенко та голова Сагайдацької ветеранської організації Михайло Криворотько.

      Вони привітали шановну ювілярку з Днем народження та  висловили їй свою вдячність за виявлену мужність і героїзм у роки Великої Вітчизняної війни, за невтомну працю у післявоєнний час, вручили квіти та подарунки, також побажали міцного здоров’я, щастя, сили, бадьорості та злагоди в оселі.     

     Розчулена увагою присутніх Олена Петрівна подякувала за дарунки та теплі слова вітання, розповіла про свій трудовий шлях, поділилася секретами довголіття. Головний із них – любити та поважати людей і завжди залишатися активним та молодим душею.« повернутися до списку новин