Запобігти. Врятувати. Допомогти.

Дата: 21.10.2016 11:28

Під час проведення 20.10.2016 року акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти." у Великоперевізькій ЗОШ I-II ступенів Шишацької селищної ради, с. В.Перевіз, вул. Шевченка, 56а, працівниками Шишацького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з колегами ДПРП-3 ДПРЗ-1 ГУ ДСНС України у Полтавській області, були продемонстровані відеофільми про рятувальні роботи і підготовку до новорічних свят, проведена лекція з дітьми на протипожежну тематику згідно поговірки : "Вогонь хороший помічник, але поганий господар."

Продемонстрований пожежний автомобіль АЦ-40 (433371)63Б з його ПТО та оснащенням.

Загалом діти залишились задоволені даним спілкуванням з органами ДСНС України, були роздані листівки, пам’ятки повчального характеру.

Провідний фахівець Шишацького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області лейтенант служби ЦЗ      Ю.В.Каленіченко