Участь в засіданні «круглого столу»

Дата: 22.07.2016 11:30

Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулося засідання круглого столу на тему: «Організація виховного процесу в освітянських таборах: практика і перспективи». У засіданні взяли участь керівники навчальних закладів Шишацької селищної ради Лубенець В. М., директор Воскобійницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Скочко Н. О, директор Гоголівської загальноосвітньої  школи   І-ІІІ  ступенів  імені М.В.  Гоголя   та   Степаненко М. В., директор Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.