Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Підготовка до щорічного відзначення Дня об’єднаної територіальної громади

     Не залишився нашими шишачанами та гостями селища непоміченим той факт, що побіля мосту через річку Псьол, з лівого боку, зводиться нова сцена для проведення концертних та інших заходів. То техкомунбудівці спільно з відділом культури і туризму селищної ради, як і вся, власне, об’єднана територіальна громада, готуються до відзначення 13 серпня вперше започаткованого свята – Дня об’єднаної територіальної громади.

    Спеціально для цього будується так зване дитяче містечко, де саме і розташована ця сцена, будуть обладнані лавочки перед нею, облаштована територія навколо, огороджена парканом. Таким чином, дітки зможуть вільно рухатися, грати в ігри, брати участь у конкурсах, вікторинах, квестах тощо. Це буде безпечно і зручно. На місце проведення заходу завезено опори для встановлення та підключення енергоживлення.

     Зліва, аж до так званого місця відпочинку «Осички» буде обладнано автостоянку, збудований туалет.

     Хочеться, щоб все вийшло, і додало людям гарного настрою. Отож, запрошуємо всіх 13 серпня цього року на свято. Про час та програму проведення заходу читайте в наступних номерах газети.

 

                                                                           Любов Титаренко, начальник відділу

                                                                           культури і туризму селищної ради« повернутися до списку новин