Сагайдацький старостат

Дата: 29.08.2016 11:41
Кількість переглядів: 122

Прибравши територію пляжу в селі Дмитрівка  Шишацького району Полтавської області  староста Сагайдацького старостату Карпенко Лідія Григорівна звернулась  за допомогою в завезенні піску  на пляж до керівників  ФО «Росток»  Копиці Олександра Володимировича,  директора  ТОВ «Сагайдацьке ХПП» Іваниці Євгена Анатолійовича, який хоч і недавно став керівником цієї організації завжди   приходить на допомогу в вирішенні будь яких проблем старостату. Допомога була надана беззаперечно.

Висловлюю велику вдячність власникам транспорту - громадянам Сагайдацького старостату  Бабенку Олександру Михайловичу, Кундилю Леоніду Олександровичу, Моцарю Анатолію Анатолійовичу, які також надали дієву допомогу   в завезенні  піску .

Для задоволення потреб відпочиваючих працівниками КП «Техкомунбуд» виготовлені та встановлені 2 столи, 4 лавочки та 2 мангали. За що жителі  Сагайдацької громади дуже їм вдячні.