Транспорт для учнів за кошти державного та селищного бюджетів

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. №1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерством освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році» Шишацькій об’єднаній територіальній громаді  у 2015 році виділено освітню субвенцію на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості на засадах співфінансування.

Отже, з державного бюджету було виділено 1 млн. 200 тис. грн. та з селищного − 1млн. 440 тис. грн.

19 липня у м. Полтаві відділу освіти Шишацької селищної ради передали два нових шкільних автобуси. Водіям жовтобоких «Мрій» вручили ключі від їхнього робочого місця.

Шкільний автобус – потреба для дітей,  батьків та педагогічних колективів. Велика увага приділяється підростаючому поколінню об’єднаною територіальною громадою, адже саме теперішнім учням у майбутньому доведеться продовжувати розбудову країни.

Керівництво та депутатський корпус Шишацької селищної ради піклуються про створення якнайкращих умов для тих, хто навчається і працює в освітніх закладах. А придбання шкільних автобусів − цьому підтвердження.

Наталія Караваєва, начальник відділу освіти

Шишацької селищної ради