Червоний хрест

….Повідомляє, що протягом тривалого часу з багатьох напрямків діяльності існує тісна співпраця з районною організацією Товариства Червоного Хреста.

11 квітня 2016 року за ініціативи Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради було проведено круглий стіл «Шляхи співпраці між ТЦСО та НСП Шишацької селищної ради та  районною організацією Товариства Червоного Хреста в рамках проведення щорічного Всеукраїнського місячника Червоного Хреста (з 1 по 30 квітня 2016 року)».

Підсумком роботи засідання круглого столу було  погодження та затвердження спільного плану взаємодії територіального центру та  Товариства Червоного Хреста по забезпеченню проведення низки заходів у форматі традиційного місячника, зокрема роботи зі збору та надання гуманітарної та фінансової допомоги найбільш уразливим категоріям населення.