Зустріч з Кривошеєм Сагайдак

12 квітня 2016 року з ініціативи слухачів «Університету ІІІ віку» Сагайдацького старостату за підтримки Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради було проведено зустріч з поетом Кривошеєм Юрієм Анатолійовичем.

Вечір поезії пройшов в теплій, дружній атмосфері. Слухачі університету з задоволенням слухали поезію, яка звучала з вуст поета. Під час зустрічі виник діалог між автором та однією з слухачок, яка шанує, та знає на пам’ять творчість автора, це твори про маму, друга, який пройшов Афганістан, та звісно ж одвічна тема кохання.

Слухачі «Університету ІІІ віку» вдячні Юрію Анатолійовичу за приємно проведений час із задоволенням чекатимуть автора з новими, життєвими творами.