Загальні збори відділення соціальної допомоги вдома

Дата: 21.09.2016 13:10
Кількість переглядів: 57

21 вересня 2016 року відбувся семінар працівників відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

Запрошена начальник відділу надання грошових допомог та субсидій Попов Т.І., яка ознайомила в присутніх з процедурою оформлення документів для оформлення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг підопічним відділення у 2016 році та відповіла на численні запитання присутніх з даного питання.

Виконувач обов’язків завідувача відділення соціальної допомоги вдома Кривошапка Л.Г. розповіла про особливості надання послуги в оформленні субсидій пенсіонерам пільгових категорій населення та повторно наголосила соціальним робітникам про активізацію інформаційних послуг про надання соціальних послуг відділеннями територіального центру, розглядалися виробничі питання.