Навчальний візит за програмою «Маршрути успіхів»

Дата: 26.09.2017 13:28

25 вересня 2017 року в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримкою USAID відбувся навчальний візит за програмою «Маршрути успіхів» на тему: «Організація та забезпечення надання соціальних послуг».

На зустрічі були присутні виконавчий директор Київського РВ АМУ – Мартін Гаррі Гаральдович, регіональний консультант з юридичних питань в Київській області – Удовіченко Володимир Петрович, голова Шишацької ОТГ – Тутка Олександр Іванович, 15 сільських голів та 1 селищний голова Київської області.

У теплій дружній обстановці обговорювалися інноваційні підходи надання соціальних послуг у Шишацькій громаді.

Голова Шишацької ОТГ Олександр Тутка ознайомив гостей з досягненнями Шишацької громади.

Начальник відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Наталія Завалідер та директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Світлана Васильченко висвітлили основні аспекти системи надання соціальних послуг на території об’єднаної громади.

Начальник відділу освіти Наталія Караваєва розповіла про соціально-педагогічні послуги в опорній школі.

Також гості відвідали національний музей-заповідник М.В. Гоголя та сучасний ФАП Гоголівського старостату.

Зустріч пройшла в рамках обміну досвідом та цікавого діалогу.