Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

ВИПУСКНИЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ» САГАЙДАЦЬКОГО СТАРОСТАТУ

ВИПУСКНИЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ» Сагайдацького старостату

 

      06 травня 2016 року, на передодні Дня перемоги, закінчився навчальний рік для слухачів Університету третього віку Сагайдацької ветеранської організації. Для них випуск це не новина, вони перші де була започаткована соціальна послуга «Університет ІІІ віку».

       З піднесеним святковим настроєм випускники зібрались в залі засідань Сагайдацького старостату, для отримання привітань з закінченням чергового року навчання. Від гостей свята, а саме директора територіального центру Світлани Анатоліївни Васильченко, начальника управління праці та соціального захисту населення Шишацької селищної ради Завалідер Наталі Миколаївни, голови  Шишацької районної ради ветеранів Любові Миколаївни Канівець та завідувача відділення соціально-побутової адаптації Борової Вікторії Валеріївні  випускники отримали щирі слова вітань та побажання здоров’я та благополуччя на довгі роки. За активну участь у житті «Університету ІІІ віку» деякі студенти випускники, отримали подяки та грамоти.

       Також, до привітань долучився Сагайдацький сільський будинок культури, який надав барвів офіційній частині привітань та  вручення подяк та грамот.« повернутися до списку новин