Веселка професій

Дата: 04.05.2017 13:50

З метою проведення профорієнтаційної роботи та на виконання Програми професійної орієнтації учнівської молоді Полтавської області на здобуття актуальних на ринку праці професій 28 квітня цього року на базі Шишацького селищного будинку культури Шишацький районний центр зайнятості спільно з відділом освіти Шишацької селищної ради провів Ярмарок професій для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, учнів 10-их класів та їх батьків.

Фото без опису

Увазі присутніх були запропоновані медіа-проекти, презентації навчальних закладів та професій Харківського національного фармацевтичного університету, Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавської аграрної академії, Лубенського фінансово-економічного коледжу, Полтавського електрорадіотехнічного ліцею та ПТУ № 56 с. Яреськи.