7 вересня відбудеться сесія

Дата: 26.08.2016 13:57

7 вересня 2016 року о 13 годині у залі засідань Шишацької селищної ради (смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5) відбудеться засідання сесії ради.

Планується розглянути «Про затвердження проектів, що реалізуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад», «Про внесення змін до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016 рік «Турбота», «Про внесення змін до Програми розробки містобудівної документації Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2018 роки», «Про внесення змін до Програми  розвитку дорожнього руху на 2016 - 2020 роки», «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Техкомунбуд» на 2016 - 2020 роки», «Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Шишацької селищної ради на 2016 рік», «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації Шишацької об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки», «Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік», «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про затвердження Порядку застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів», «Про затвердження об’єктів комунальної  власності», «Про прийняття у комунальну власність Шишацької селищної ради окремих об’єктів нерухомості», «Про передачу з балансу на баланс майна, що належить до комунальної власності селищної ради», «Про погодження передачі нерухомого майна за договором позички», «Про створення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шишацької об'єднаної територіальної громади» та ряд земельних питань.