Відкриття Реабілітаційного центру для дітей

Дата: 07.11.2017 14:54

07 листопада 2017 року відбулося відкриття Реабілітаційного центру для дітей з обмеженими фізичними можливостями, що діє при Територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради.

В дружній обстановці за «круглим столом» зібралися батьки та діти, представники Шишацької селищної ради, медики та педагоги, соціальні представники і обговорили напрями спільної роботи з єдиною метою – полегшити життя дітей з особливими потребами та адаптувати їх до соціуму.

Дітлахи, стомившись від серйозних дорослих розмов, змогли розважитися в облаштованій, з урахуванням потреб малюків, сенсорній кімнаті та поспілкуватися між собою.

Послугами Реабілітаційного центру, що знаходиться в смт. Шишаки по вул. Солодовнікова, 29, можуть скористатися всі батьки, що виховують дітей з обмеженими фізичними можливостями. Ці послуги є абсолютно безкоштовними. З нового року буде організовано підвезення малюків з усіх населених пунктів Шишацької громади за відповідним графіком «соціального таксі».

За детальною інформацією щодо роботи Реабілітаційного центру можна звертатися за телефоном 0506837852 – Михайлова Юлія Володимирівна.