Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Готуємося до зими

      На календарі початок вересня, отже зовсім небагато часу залишилося до настання холодів та початку нового опалювального сезону, тому основним питанням засідання виконавчого комітету було про підготовку центру первинної медико-санітарної допомоги селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період. По даному питанню інформував очільник центру Олександр Іващенко.

     В структуру центру первинної медико-санітарної допомоги входить 18  підрозділів, зокрема, 8 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини (с.Яреськи, с.Сагайдак, с.Баранівка ,с.Ковалівка, с.Михайлики, с.Воскобійники, с.Великий Перевіз, смт.Шишаки) та 10 фельдшерсько-акушерських пунктів (с.Покровське, с.Ковердина Балка, с.Жоржівка, с.Федунка, с.Бухуни, с.Хвощове, с.Пришиб, с.Гоголево, с.Тищенки, с.Велика Бузова).

         Станом на 01.09.2016 року повністю до  осінньо-зимового  періоду  підготовлено 5 АЗПСМ та 10 фельдшерсько-акушерських пунктів.

        Ведеться підготовка документації для укладання договорів на постачання та транспортування  природного газу та електроенергії між  відповідно ПАТ «Полтавагаз», ПАТ «Полтаваобленерго» і центром.

     Найбільш проблемним питанням з цього напрямку є ігнорування голови Яреськівської сільської ради по укладенню договору оренди на частину приміщення в якій розміщена амбулаторія. Система водопостачання в цьому приміщенні також знаходиться в аварійному стані.

Потребує капітального ремонту приміщення Сагайдацької амбулаторії.

        Після закінчення ремонтних робіт окремих приміщень старостатів сіл Велика Бузова та Гоголеве до них будуть переведені фельдшерсько-акушерські пункти.

         У Ковердинобалківському ФАПі потребує заміни система внутрішнього та зовнішнього теплопостачання.

      На завершення селищний голова Олександр Тутка дав доручення головному лікарю прискорити завершення робіт з підготовки до своєчасного початку опалювального сезону.

Прес-служба селищної ради« повернутися до списку новин