Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

ВИПУСКНИЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

04 травня 2016 року закінчився навчальний рік для слухачів Університету третього віку Яреськівської ветеранської організації,  який проминув як одна мить, настав особливий день – випускний. З особливим хвилюванням та піднесенням, святково одягненні випускники прийшли отримати сертифікати про проходження курсу навчання для студентів «Університету ІІІ віку».

       Випускники отримали привітання від гостей свята, а саме від директора територіального центру Світлани Васильченко, голови  Шишацької районної ради ветеранів Любов Канівець та завідувача відділення соціально-побутової адаптації Борової Вікторії Валеріївни.  Окрім сертифікатів студенти за сумлінність, активність та старанність отримали подяки та похвальні грамоти.

    Студенти Університету третього віку від щирого серця дякували своїм наставникам – Світлані Анатоліївна Васильченко директору Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради та завідувачу відділення соціально-побутової адаптації  Боровій Вікторії Валеріївні за постійну увагу, підтримку, за надану можливість реалізувати себе!

А 5 травня 2016 року закінчився навчальний рік для слухачів Університету третього віку Шишацької ветеранської організації, який для слухачів Шишацького університету вже не в новину, і кожного року вони чекають його з великим нетерпінням. Цього дня з хвилюванням та піднесеним, святковим настроєм випускники прийшли отримати сертифікати про проходження курсу навчання для студентів «Університету ІІІ віку».

       Випускники отримали привітання, а саме від директора територіального центру Світлани Васильченко, голови  Шишацької районної ради ветеранів Любов Канівець та завідувача відділення соціально-побутової адаптації Боровій Вікторії Валеріївні.  Разом із сертифікатами студенти за сумлінність, активність та старанність отримали подяки та похвальні грамоти.« повернутися до списку новин