Прозорі державні закупівлі в Шишацькій громаді

Дата: 28.07.2016 15:32

Фото без опису

28 липня 2016 року в приміщенні Шишацької селищної ради відбувся практичний семінар з питань проведення державних закупівель через електронну систему «Прозоро». Для проведення семінару була запрошена директор Полтавського представництва порталу електронних державних закупівель «Держзакупівлі.Онлайн схід» Кузьменко Ніна.

Фото без опису

На сьогодні в Україні активно впроваджується реформа державних закупівель, що має на меті запобігання корупції, прозорість всієї процедури закупівель, електронний документообіг. З 01 серпня 2016 року, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», всі державні закупівлі, сума яких перевищує допорогові показники, мають здійснюватися через електронну систему державних закупівель «Прозоро».

Фото без опису

Шишацька об’єднана територіальна громада, йдучи в ногу з часом, чітко усвідомлює необхідність таких реформ та необхідність їх втілення і на місцевому рівні. Саме тому селищна рада ініціювала проведення практичного семінару для керівників та бухгалтерів структурних підрозділів, приватних підприємців.