Про огляд-конкурс театральних колективів

Дата: 01.03.2017 15:41

Яскраві постановки за класичними і авторськими творами, театральні експерименти, дивна атмосфера відвертості, щирості, доброзичливості, взаємовиручки, творчості і натхнення – все це результати районного етапу огляду-конкурсу театральних колективів загальноосвітніх навчальних закладів району, що проходив 28 лютого на базі Шишацького селищного будинку культури.

Полинути у світ театру, спробувати себе в ролі актора мали  можливість учні семи загальноосвітніх навчальних закладів Шишацької об’єднаної територіальної громади.

Колоритними були виступи театральних колективів «Темі» Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І. Вернадського (керівник Вітценко Валентина Миколаївна), «Енеїда» Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (керівник Степаненко Марина Миколаївна), «Соняшник» Жоржівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (керівник Костирко Тамара Михайлівна), «Калина» Гоголівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. імені М. В. Гоголя (керівник Мотрій Марина Петрівна).

Фото без опису

Переглянувши виступи всіх учасників, журі ухвалило рішення про визначення переможців, а саме:

І місце розділила  інсценізація твору Всеволода Нестайка «Тореодори з Васюківки» і уривок  з вистави  Михайла Старицького «Майська ніч», які презентували учні Шишацької і Сагайдацької шкіл відповідно.

Вистава Наталії Дондук «Червона шапочка. Мафіозний блокбастер» у виконанні жоржівських акторів посіла ІІ місце.

Уривок з комедії М. В. Гоголь «Ревізор» приніс ІІІ місце старшокласникам Гоголівської школи.

Фото без опису