Покращення якості надання соціальних послуг

Дата: 28.12.2017 15:47

Для покращення якості надання соціальних послуг мешканцям Шишацької громади Територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради було придбано за рахунок додаткових коштів нові сучасні комплексні масажери.

Вже з нового 2018 року всі жителі Шишацької громади, що мають право на соціальне обслуговування у відділенні денного перебування, матимуть змогу покращити своє здоров’я. Профілактичні процедури будуть призначені після попереднього прийому лікаря.

Запрошуємо всіх бажаючих до нас у Територіальний центр, котрий знаходиться за адресою: смт Шишаки, вул. Солодовникова, 29, телефон 92502.