Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Святкування Дня людей похилого віку

        30 вересня 2016року, напередодні святкування Дня людей похилого віку та Дня ветерана, працівники відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради спільно з учителями та учнівським колективом Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей, організували та провели благодійний святковий концерт для підопічних стаціонарного відділення.

     З вітальними словами до присутніх звернулися завідувач відділення денного перебування Світлана Шона та заступник директора з виховної роботи Шишацької гімназії Зоя Семидідько.

      Теплу атмосферу святкування, створили організатори заходу. Підопічні та гості, які завітали до стаціонарного відділення, стали учасниками  красивого святкового концерту.

       По закінченню свята, вихованці гімназії на згадку про зустріч, подарували стареньким квіти. Натомість ветерани подякували учням гімназії за доброзичливу атмосферу та піднесений настрій, який було створено для душі… « повернутися до списку новин