Урочистості та святковий концерт, присвячені Дню працівника житлово-комунального господарства

Дата: 16.03.2018 15:51

16 березня, відбулися урочистості  та святковий концерт, присвячені Дню працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Це свято однієї з найбільш мирних, потрібних і шанованих професій.

Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашої Шишацької громади: вона стає більш чистою, впорядкованою, освітленою, квітучою.

Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання парків, прибудинкових територій, проводиться ремонт доріг тощо.

Представники сфери побутового обслуговування роблять своїх земляків красивими, доглянутими, а їх життя – комфортнішим.

Селищний голова Олександр Тутка розпочав вітання та нагородження з нагоди професійного свята. Грамотами селищної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення нагороджені директор комунального підприємства «Техкомунбуд» Корсун Петро Іванович, начальник ШРБД комунального підприємства «Техкомунбуд» Рябчун Сергій Анатолійович, робітники по благоустрою комунального підприємства «Техкомунбуд» Мельник Тетяна Сергіївна, Штанько Валентина Іванівна, Єва Олександр Олегович, Гетало Олександр Анатолійович та Білоус Іван Іванович, трактористи  комунального підприємства «Техкомунбуд» Богаєвський Олег Анатолійович та Мілька Володимир Іванович, водій автобуса комунального підприємства «Техкомунбуд» Спиця Микола Миколайович, водій сміттєвоза комунального підприємства «Техкомунбуд» Антоненко Михайло Павлович, ветеран праці комунального господарства Ємець Іван Олександрович, машиніст екскаватора комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Жаботинський Володимир Володимирович, слюсар аварійно-відновлюваних робіт комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Бейгул Станіслав  Вікторович, машиніст насосних установок комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Бокань Володимир Петрович.

Зі сцени також лунали вітання від директора провідного, потужного, діяльного господарства Шишацької громади, комунального підприємства «Техкомбуд» Корсуна Петра Івановича. Він також вручив нагороди своїм працівникам за високі досягнення в роботі та з нагоди професійного свята Бородавці С.О, Сухаренко Н.М., Денисенку Ю.М., Сексенбаєву В.А., Харченку І.М., Шарко А.М., Руденку Ю.В., Андрійко С.А., Рубель А.Ю., Мольці Н.М.

Відмітили також людей, на плечах яких лежить величезний тягар відповідальності - Бугайчука Віталія Анатолійовича, Грудіна Сергія Миколайовича, Рябчуна Сергія Анатолійовича, Шеремета Євгена Борисовича, Тутку Антона Олександровича.

Працівники Шишацької дільниці з експлуатації водоканалізаційного господарства Баленко Ігор Васильович та Твардовська Юлія Григорівна отримали медалі за високі показники в роботі та з нагоди професійного свята з рук начальника Грудіна Сергія Миколайовича.

Староста Великоперевізького старостинського округу Кононенко Галина Миколаївна від себе особисто та від старост всіх старостинських округів привітала всіх присутніх з професійним святом.

В залі звучали музичні дарунки від Антоніни Міненко, Ірини Осіпенко, Миколи Швеця, аматорського народного вокального  ансамблю «Дівчата» (керівник Тетяна Александрова), Вікторії Гарасюти, Сергія Костенка, Наталії Берези, а повеселив публіку місцевий гуморист Володимир Михайлець.

Тож, дорогі наші працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Бажаємо Вам, досягнення нових професійних висот. І хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.