Профорієнтаційна кампанія Шишацького РС ГУ ДСНС України

Дата: 07.02.2018 15:54

Шишацький районний сектор продовжує профорієнтаційну кампанію, а саме 07.02.2018 року в актовому залі  Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І.Вернадського провідним фахівцем Шишацького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Каленіченком Ю.В.  була проведена лекція з учнями 11-го класу, щодо вступу та навчання у вищі навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а саме про три ВУЗи по Україні: м. Харків ( НУЦЗУ), м. Черкаси( ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля ) та м. Львів ( ЛДУБЖД ) .

Надано профорієнтаційні листівки та пам’ятки.

По всіх питаннях щодо вступу у ВУЗи, звертатись до Шишацького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області, за адресою: смт. Шишаки, вул. Кирила Осьмака, 19, тел. 9-14-59.