Шишацька громада
Шишацький район, Полтавська область

Шишацьке бюро правової допомоги

16 серпня 2016року, директором Світланою Васильченко та працівниками Територіального центру Шишацької селищної ради проведено «круглий стіл» із заступником начальника відділу «Шишацького бюро правової допомоги першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Вікторією Легейдою.

Засідання пройшло у формі жвавої дискусії, учасники обмінювалися досвідом роботи, ділилися досягненнями, обговорювали питання які їх хвилюють. Також учасники круглого столу акцентували увагу на  покращення просвітницької роботи та інформування населення про свою діяльність через ЗМІ та на Веб-сайт Шишацької селищної ради.

Вікторія Легейда розповіла про завдання та напрямки робота працівників відділу «Шишацького бюро правової допомоги першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Прозвучало чимало думок і пропозицій націлених на досягнення хорошого результату в подальшій роботі. Загалом внесено ряд важливих питань для покращення результативності співпраці.« повернутися до списку новин