Cпеціальне навчання з питань пожежної безпеки

Дата: 10.04.2018 11:58

6 квітня відділом культури і туризму селищної ради було організовано та спільно з фахівцями аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Полтавській області проведено спеціальне навчання з питань пожежної безпеки для відповідальних осіб за дотримання правил з пожежної безпеки.

Виїзне навчання відбулося на території Публічної бібліотеки Шишацької ОТГ з працівниками культури, де були присутні 17 осіб.

Спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) спрямоване на вивчення заходів пожежної безпеки на об’єкті та робочому місці, порядку сповіщення про пожежу, дій під час пожежі, застосування первинних засобів пожежогасіння.

Метою проведення пожежно-технічного навчання є підвищення пожежно-технічних знань працівників, більш глибоке ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі; напрацювання навичок з використання наявних засобів пожежогасіння.

Під час проведення занять майстер виробничого навчання Боцва Олександр Леонідович роз’яснив слухачам основні заходи щодо захисту населення, територій, матеріальних цінностей від можливих надзвичайних ситуацій. Значна увага приділялася питанням організації планування, оповіщення, евакуації, виконання заходів пожежної безпеки, демонстрації порядку та правильності проведення серцево-легеневої реанімації, надання медичної допомоги.

Після завершення навчання слухачам були видані посвідчення про проходження пожежно-технічного мінімуму.