90-річний ювілей Суденка Василя Івановича

Дата: 18.04.2018 11:50

Уже за традицією в Шишацькій об’єднаній громаді вітають почесних ювілярів з Днем народження.

Так, 15 квітня 2018 року святкував свій 90-річний ювілей Суденко Василь Іванович з Воскобійницького старостинського округу.

Зі словами поздоровлення до ювіляра завітали завідувач відділення денного перебування Територіального центру Шишацької селищної ради Світлана Шона та діловод Воскобійницького старостату Лідія Капленко.

Щирими, теплими словами привітали вони Василя Івановича, побажали міцного здоров’я, хорошого настрою, благополуччя, довгих років життя.

Розчулений гарними вітаннями та подарунками, іменинник щиро дякував за увагу та теплоту.