Раціонально використовуй природні ресурси України

Дата: 17.05.2018 15:32

15 травня 2018 року в Полтавському  національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Земля - наш спільний дім». У ньому взяли участь 18 команд ( 9 екобригад та 9 екотеатрів). Шишацьку об’єднану територіальну громаду  на конкурсі представляла агітбригада «Джерело» Сагайдацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Темою конкурсу було раціональне природокористування. Це широкий та різноплановий напрямок. Учасники агітбригади у творчій формі розкрили зміст теми, продемонстрували приклад  активної участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, екологічну культуру, співпрацю з державними та громадськими екологічними організаціями, знання і досвід розв’язання екологічних проблем у своєму регіоні.

У підсумку колектив екологічної просвіти «Джерело» нагороджений Дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки та грошовою премією.