Відзначаємо День Європи в Україні

Дата: 18.05.2018 15:13

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Відзначення цього дня – ще одна можливість для вихованців та вчителів Сагайдацького навчально-виховного комплексу долучитися до загальнодержавних заходів, до формування у школярів загальноєвропейських цінностей.

Зокрема, було організовано та проведено книжкову виставку «Україна – шлях до Європи», тематичні класні години «Україна і Євросоюз», віртуальна подорож «Європа знайома і незнайома».

Приємно, що вихованці НВК долучилися до Всеукраїнської акції «День Європи в Україні», вшанували наші спільні цінності, спільну історію, а найголовніше – наше спільне майбутнє. В ході проведення усіх цих заходів показали, що Україна впевнено йде шляхом Євроінтеграції та поважає європейські цінності.

Заступник директора з виховної роботи

Сагайдацького НВК Степаненко М.М.