Перевірка надання соціальних послуг

Дата: 12.06.2018 16:37

12 червня 2018 року у селі Покровському та Маначинівці Покровського старостинського округу завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка та соціальний працівник відділення Ніна Діхтяр здійснили планову перевірку з якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Курило Л.І. та Скориком В.О.

Одиноким пенсіонерам старостату була надана гуманітарна допомога у вигляді б/у речей працівниками відділення підтримки сімей в СЖО.

Проведено 10 обстежень. Перевіркою встановлено, що соціальні робітники Курило Л.І. та Скорик В.О. старанно виконують свої функціональні обов’язки. Надають підопічним послуги відповідно до груп рухової активності, а саме: доставка продуктів, медикаментів, води з колодязя, допомога в наданні гігієнічних послуг, допомога в приготуванні та приготування їжі, прибирання житла, допомога на присадибній ділянці, оплата комунальних платежів, оформлення субсидій та інші соціальні послуги згідно Державного Стандарту догляду вдома.

Підопічні задоволені роботою соціальних робітників.