Відновлення містка у Малому Перевозі

Дата: 01.08.2018 09:10

Фото без опису    Весна цього року розлилась стрімкими і потужними потоками талої води, котрі зносили на своєму шляху дренажні стоки, ставкові греблі та руйнували дороги. Ліквідовувати наслідки стихиї доводиться і до цього часу. Так у с. Малий Перевіз по вул. Короленка навесні розмило частину дороги, від чого просіли бетонні плити містка, який забезпечував рух транспорту через водовідвід. Від так це створило незручності для місцевих жителів.

Питання про відновлення проїжджої частини розглянуто на сесії селищної ради та виділено 131 тис. грн. із місцевого бюджету на проведення робіт комунальним підприємством «Техкомунбуд». План відновлення цієї ділянки дороги включає в себе щебеневий висип по вул. Короленка та поточний ремонт містка. На даному етапі комунбудівці працюють над відновленням бетонних опор, щоб як найшвидше ввести в експлуатацію проїжджу частину, а жителі та гості «хаток» змогли безперешкодно рухатися по ній. Адже с.Малий Перевіз це туристичне місце, тут розташована Короленкова дача. Цей ландшафтний заказник загальнодержавного значення створено з метою охорони та збереження флори і фауни водно-болотних комплексів річки Псел і є значною історико-культурною цінністю нашого краю.

Прес-служба селищної ради