Традиційно 19 серпня відзначали День села у Баранівці

Дата: 20.08.2018 14:24

Жителі Баранівського старостинського округу цілий рік чекали на це свято. Щодня старанно трудились на благо своїх родин і рідного села.

19 серпня - свято Преображення Господнього, або Спаса. Баранівчани традиційно збираються на урочистому дійстві, щоб підсумувати виконану роботу відзначити своїх краян, поспілкуватися і насолодитися чудовим концертом.

- Вітаю жителів і гостей Баранівки зі святом від себе особисто та усіх старост Шишацької об′єднаної територіальної громади.

День села – це чудова можливість зібратися і підвести підсумки за останній рік та намітити плани на майбутнє.

Цього дня хочу подякувати всім тим хто, своїм життям і самовідданою працею показує приклад молоді.

Бажаю, щоб підростаюче покоління міцно стояло на закладеному батьками фундаменті, розвивало та примножувало рідне село.

Так як свято Спаса знаменує початок осені та прихід холодної пори року, хочу побажати усім присутнім, щоб у ваших серцях завжди квітувало літо. Зі святом вас!, - з такими теплими словами звернувся до присутніх селищний голова Олександр Тутка.

Михайло Сулим, як староста Баранівського старостинського округу, привітав усіх з цим чудовим святом. Подякував очільнику громади Олександру Тутці, керівнику приватного сільськогосподарського підприємства «Нива» Андрію Цьові, усім працівникам комунального підприємства «Техкомунбуд». Відзначив подарунками ювілярів, подружні пари, наймолодшого жителя, учасників АТО, тренера місцевої футбольної команди, цьогорічних першокласників.

Зі щирими словами привітань та подяки звернувся до баранівчан керівник приватного сільськогосподарського підприємства «Нива» Андрій Цьова. Він відзначив, що приємно бачити розвиток та позитивні зміни у зовнішності села. Андрій Олександрович закликав усіх до спільної праці на благо рідної землі.

Присутніх на святі вітали своїми номерами вихованці дитячого садочка «Дюймовочка» і учні Баранівської школи, учасники місцевої та аматори художньої самодіяльності Гоголівського будинку культури Великобагачанського району.

За сприяння народного депутата Олега Кулініча глядачі мали змогу насолодитися виступом українського вокального гурту «Червоні маки».

Святкування тривало до пізнього вечора. Кожен, від малого до великого, отримав незрівнянні і незабутні емоції.

Усі гарно відпочили, щоб невтомно працювати і через рік, за доброю традицією, зібратися разом 19 серпня на Дні села.

Прес-служба селищної ради